• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Vali Çiçek ve Milletvekili Eroğlu’ndan SANDIKLI ZİYARETİ

Vali Çiçek ve Milletvekili Eroğlu’ndan SANDIKLI ZİYARETİ

İlçe ziyaretlerine aralıksız devam eden Vali Gökmen Çiçek, Eski Orman ve Suişleri Bakanı, Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile ilçemizde bazı ziyaretler gerçekleştirerek, yatırımları inceledi. Vali Gökmen Çiçek’e tüm ziyaretlerinde eski Orman ve Su İşleri Bakanı Milletvekili Veysel Eroğlu, Kaymakam Eflatun Can Tortop, Belediye Başkanı Mustafa Çöl ve diğer ilgililer eşlik etti. İlk olarak […]

İlçe ziyaretlerine aralıksız devam eden Vali Gökmen Çiçek, Eski Orman ve Suişleri Bakanı, Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile ilçemizde bazı ziyaretler gerçekleştirerek, yatırımları inceledi.

Vali Gökmen Çiçek’e tüm ziyaretlerinde eski Orman ve Su İşleri Bakanı Milletvekili Veysel Eroğlu, Kaymakam Eflatun Can Tortop, Belediye Başkanı Mustafa Çöl ve diğer ilgililer eşlik etti. İlk olarak Sandıklı Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Gökmen Çiçek, Eski Orman ve Su İşleri Bakanı Milletvekili Veysel Eroğlu, Kaymakam Eflatun Can Tortop’dan yürütülen çalışmalar ve ilçenin genel durumuna ilişkin bilgiler aldı. Sabun Üretimine Eşlik Ettiler Sandıklı Kadın Kooperatifini de ziyaret eden Vali Gökmen Çiçek, Eski Orman ve Su İşleri Bakanı Milletvekili Veysel Eroğlu ile kadınlarımızın el emeği keçeli sabunlarını inceledi. Çeşit çeşit, birbirinden güzel doğal sabunları inceleyen Valimiz Gökmen Çiçek ile Milletvekili Veysel Eroğlu sabun üretimine eşlik etti. El Birliğiyle Çok Güzel İşler Yapacağız Vali Gökmen Çiçek ile Eski Orman ve Su İşleri Bakanı Milletvekili Veysel Eroğlu, üretilen birbirinden güzel sabunların ve Sandıklı Kadın Kültür Kooperatifi ürünlerinin satışının yapılacağı Kadın Kültür Evi Kooperatif Market’in açılışını gerçekleştirdi. Kadın emeğinin önemine değinen Vali Gökmen Çiçek: “Kısa sürede çok güzel işler ortaya çıkardık. Kadın Kültür Evlerimiz ve Kadın Kooperatiflerimiz her geçen gün büyüyerek yoluna devam ediyor. Kadınlarımızın fedakârlıkları, emekleri ve alın terleriyle ürettikleri tüm ürünler çok özel ve çok kıymetli. İnşallah el birliğiyle çok daha güzel işler yapacağız. Kadın Kültür Marketimiz Sandıklı ilçemize hayırlı uğuru olsun” dedi. Engelli Bakım Merkezi’ne Ziyaret Vali Gökmen Çiçek ile Eski Orman ve Su İşleri Bakanı Milletvekili Veysel Eroğlu, Sandıklı Belediyesi himayesinde hizmet veren 100 yatak kapasiteli Özel Sandıklı Engelli Bakım Merkezi’ni ziyaret ederek, merkezde engellilere yönelik verilen hizmetler ve yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldılar. Ardından Sandıklı Belediye başkanlığına ziyarette bulunan Vali Gökmen Çiçek ile Eski Orman ve Su İşleri Bakanı Milletvekili Veysel Eroğlu, Belediye Başkanı Mustafa Çöl’den ilçede yürüttüğü projeleri ve çalışmalar konusunda bilgiler aldı. Hamam Müzesi’ni İncelediler Ziyaretin ardından Sandıklı Hamam Müzesi’nde de incelemelerde bulunan Vali Gökmen Çiçek ile Eski Orman ve Su İşleri Bakanı Milletvekili Veysel Eroğlu, hamam kültürünün tüm yönleriyle anlatılacağı müzedeki çalışmalara ilişkin bilgi aldı. İlçede karşılaştıkları vatandaşlarla da sohbet ederek hem hal ve hatırlarını sordular hem de hayırlı ramazanlar dilediler. Çiçek Seralarını İncelediler Son olarak jeotermal suyun daha verimli ve rantabıl kullanımı sağlamak amacıyla geliştirilen proje kapsamında termal suyun tek elden dağıtıldığı SANJET ile jeotermalle ısıtılan seralarda incelemelerde bulunan Vali Gökmen Çiçek ile Eski Orman ve Su İşleri Bakanı Milletvekili Veysel Eroğlu, Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’den bilgiler aldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM