• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Vali Çiçek Sandıklı’da Vatandaşlarla Bayramlaştı

Vali Çiçek Sandıklı’da Vatandaşlarla Bayramlaştı

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek ve Afyonkarahisar Milletvekilleri Kurban Bayramı dolayısıyla Sandıklı Bedesten Çarşısı’nda düzenlenen resmi bayramlaşma programlarında vatandaşlarla bir araya gelerek, bayramlarını kutladı. Vali Gökmen Çiçek’e bayramlaşma programına Afyonkarahisar Milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İGM Başkanı Burhanettin Çoban, Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop, Sandıklı Belediye Başkanı […]

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek ve Afyonkarahisar Milletvekilleri Kurban Bayramı dolayısıyla Sandıklı Bedesten Çarşısı’nda düzenlenen resmi bayramlaşma programlarında vatandaşlarla bir araya gelerek, bayramlarını kutladı.

Vali Gökmen Çiçek’e bayramlaşma programına Afyonkarahisar Milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İGM Başkanı Burhanettin Çoban, Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop, Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Hocalar Belediye Başkanı Ali Arslan, Ak Parti Sandıklı İlçe Başkanı Osman Işık, Muhtarlar, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. İnşallah Sarılamadığımız El Ele Tutuşamadığımız Son Bayram Olur Sandıklı ilçesinde de Sandıklı, Kızılören ve Hocalar ilçe halkının katılımıyla yapılan bayramlaşma programında vatandaşların bayramlarını kutlayan Vali Çiçek ve protokol üyeleri, ilçe halkıyla kucaklaşarak, huzur ve ağız tadıyla nice bayramlara erişebilmeyi diledi. Bayramlaşma töreninde verilen ortak mesaj, sağlık, huzur, birlik ve beraberlik oldu. Allah sağlıkla, huzurla nice bayramları yaşamayı nasip etsin diyerek konuşmasına başlayan Vali Çiçek: “Birlik ve beraberlik içerisinde bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bir yıldır böyle bir araya gelemiyorduk. Geçen bir yıl hepimiz için gerçekten çok zorlu geçti. Kimilerimizin ailesinden bazı canlar gitti, bazılarımız hastalığı geçirdi, bazılarımız hasta olmamak için evde kaldı. Hepimiz zorluk yaşadık ama birlikte hareket ederek kontrolü elden kaçırmadık.

Bir kez daha hem sağlık çalışanlarımıza hem de kolluk güçlerimize teşekkür ediyorum. Bugün yine bir aradayız. İnşallah sarılamadığımız el ele tutuşamadığımız son bayram olur” şeklinde konuştu. Afyonkarahisar’ı Taşıyabildiğimiz Kadar Yukarı Taşımaya Gayret Ediyoruz Birlik ve beraberliğin şehre getirisinden bahseden Vali Çiçek: “Biz Afyonkarahisar’da tüm Milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, kaymakamlarımızla ile kol kola girdik birlik ve beraberlik içerisinde Afyonkarahisar’ı taşıyabildiğimiz kadar yukarı taşımaya gayret ediyoruz. Gerçekten bu birliktelik ile Afyonkarahisar için canla başla çalışıyoruz. Aynı şey Sandıklı için de geçerli. Sandıklı bugün Türkiye’de herkesin bildiği bir ilçe. Sanıklı deyince akla mutlaka jeotermal enerji geliyor. Burada da güzel işler yapılıyor. Bu ilçemizi Türkiye’nin en önemli ilçesi yapmak için el ele çok çalışmak durumundayız. Avrupa ile yarılır hale gelmeliyiz. Afyonkarahisar’da bu potansiyel var. Bayramın birlik, beraberlik ve kardeşliğimize vesile olmasını temenni ediyorum” dedi. İlçelerde yapılan bayramlaşma programlarına vatandaşların ilgisi de yoğun oldu. Vatandaşlar her bayram kendilerini unutmayarak bayramlaşmak için ilçelerine gelen Vali Çiçek ve protokol üyelerine teşekkür ettiler.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM