• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Topraksız tarım ile yetiştirdiği gülleri  koronavirüs kahramanlarına dağıttı

Topraksız tarım ile yetiştirdiği gülleri koronavirüs kahramanlarına dağıttı

İlçemizde özel bir serada topraksız tarım ve jeotermal enerji ile yetiştirilen güller Sağlık çalışanları, Polis ve Jandarma ekiplerine dağıtıldı. Sandıklı Hüdai Kaplıcalarında bulunan Jeotermal serada topraksız yöntemle ve ilçede kullanılan jeotermal ısınma suyunun geri dönüşümü ile üretilen çiçek serasında deneme amaçlı yetiştirilen güllerin ilk hasadı sonrası Sera işletme Müdürü Fahri Güldalı tarafından ilçede koronavirüs ile […]

İlçemizde özel bir serada topraksız tarım ve jeotermal enerji ile yetiştirilen güller Sağlık çalışanları, Polis ve Jandarma ekiplerine dağıtıldı.
Sandıklı Hüdai Kaplıcalarında bulunan Jeotermal serada topraksız yöntemle ve ilçede kullanılan jeotermal ısınma suyunun geri dönüşümü ile üretilen çiçek serasında deneme amaçlı yetiştirilen güllerin ilk hasadı sonrası Sera işletme Müdürü Fahri Güldalı tarafından ilçede koronavirüs ile mücadele hastane personeli, sağlık ocağı personeli, jandarma ve emniyet personeline dağıtıldı.
Koronavirüs (Kodvid-19) nedeniyle hastanede yatan hastalara da verilmek üzere personele gül takdim eden Güldalı, salgın nedeniyle canlarını hiçe sayan personele teşekkür etti.
Jandarma ekiplerine de görev yerlerinde gülleri takdim eden Güldalı gazetecilere yaptığı açıklamada; “Koravirüs (Kodvid-19) dolayısıyla ilçemizde görev yapan sağlık personeli, jandarma ve polisimize seramızda topraksız tarım ile yetiştirdiğimiz güllerden takdim ettik. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizide kötü bir şekilde etkiledi koronaviris. Onlar herşeyin en güzeline layık” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM