• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
TARİHİ DEMOKRAT ÇEŞMESİ VE ÇAMAŞIRLIĞI YENİDEN GÜN YÜZÜNE ÇIKACAK

TARİHİ DEMOKRAT ÇEŞMESİ VE ÇAMAŞIRLIĞI YENİDEN GÜN YÜZÜNE ÇIKACAK

Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, göreve geldiği günden itibaren tarihimizin yok olmaması ve gelecek nesillere miras bırakılması açısından yaptığı tarihi çalışmalara bir yenisi daha ekliyor. Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’ün yaptığı girişimler neticesinde; ilçemizde Çay Mahallesi, Havai Sokak’ta bulunan tarihi “Demokrat Çeşmesi” ve yanında bulunan çamaşırlığı tarihi dokusu bozulmadan yenilemek için çalışmalara başlandı. Buradaki çalışmaları […]

TARİHİ DEMOKRAT ÇEŞMESİ VE ÇAMAŞIRLIĞI YENİDEN GÜN YÜZÜNE ÇIKACAK

Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, göreve geldiği günden itibaren tarihimizin yok olmaması ve gelecek nesillere miras bırakılması açısından yaptığı tarihi çalışmalara bir yenisi daha ekliyor.

Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’ün yaptığı girişimler neticesinde; ilçemizde Çay Mahallesi, Havai Sokak’ta bulunan tarihi “Demokrat Çeşmesi” ve yanında bulunan çamaşırlığı tarihi dokusu bozulmadan yenilemek için çalışmalara başlandı.

Buradaki çalışmaları yerinde takip eden Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, İmar ve Şehircilik Müdürlüğümüz tarafından yapımı koordine edilen yapıyla ilgili kendilerinden bilgiler alarak, buradaki roman hemşehrilerimiz ile bir araya geldiler.

Roman vatandaşlarımız, Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’e yapılan çalışmalar için teşekkür ederek, senelerdir âtıl durumda bulunan bu alanın yapılması ile tarihimizi korudukları ve gelecek nesillere aktarılmasında gösterdikleri hassasiyet için kendilerine teşekkür ederken, çalışan işçi kardeşlerimize kolay gelsin dediler.

    

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM