• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Sandıklı’ya gelen öğrencilere oryantasyon programı düzenlendi

Sandıklı’ya gelen öğrencilere oryantasyon programı düzenlendi

Afyon Kocatepe Üniversitesi Sandıklı Meslek Yüksek Okulu’nu seçen ve eğitime başlayan öğrencilere oryantasyon programı düzenlendi. Sandıklı Meslek Yüksek Okulu ve Sandıklı Belediyesi tarafından düzenlenen oryantasyon programına çok sayıda öğrenci katıldı. Sandıklı Belediyesi tarafından, Sandıklı’nın tarihi ve kültürel yerleri, Kent Meydanı, oyuncak müzesi, konaklar, bedesten çarşısı, kültür evi ve Yunus Emre gezisiyle başlayan program Sandıklı Meslek […]

Afyon Kocatepe Üniversitesi Sandıklı Meslek Yüksek Okulu’nu seçen ve eğitime başlayan öğrencilere oryantasyon programı düzenlendi.

Sandıklı Meslek Yüksek Okulu ve Sandıklı Belediyesi tarafından düzenlenen oryantasyon programına çok sayıda öğrenci katıldı.

Sandıklı Belediyesi tarafından, Sandıklı’nın tarihi ve kültürel yerleri, Kent Meydanı, oyuncak müzesi, konaklar, bedesten çarşısı, kültür evi ve Yunus Emre gezisiyle başlayan program Sandıklı Meslek Yüksek Okulu Toplantı salonunda yapılan program ile devam etti.

Sandıklı Meslek Yüksek Okulumuzda saygı duruşu ve istiklal marşımızın okunmasıyla başlayan program, Sandıklı Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Koray Gürpınar’ın yaptığı açılış konuşmasıyla devam etti.

Üniversitenin oryantasyon eğitiminin dışında yeni bir akademik yılın daha başlangıcını kutladığını belirterek, tüm başlangıçlar gibi bunun da yeni bir merak yeni bir umut, heves ve coşku demek olduğunu söyleyen Dr. Öğretim Üyesi Koray Gürpınar, kendilerine verdikleri desteklerden dolayı Belediye Başkanı Mustafa Çöl ve Kaymakam Eflatun Can Tortop’a teşekkür etti.

Programın sonunda konuşan Başkan Mustafa Çöl ve Kaymakam Eflatun Can Tortop ise öğrencilerin sorunlarını, isteklerini ve çözülmesi istedikleri problemleri kendilerine iletmeleri halinde bunun takipçisi olarak en kısa zamanda çözülmesi için gereken bütün desteği vereceklerinin altına çizerek ilçeye hoşgeldiniz dileklerinde bulundular.

Programa Kaymakam Eflatun Can Tortop, Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Sandıklı Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Koray Gürpınar, Öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM