• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
SANDIKLI’DAN DEPREMZEDELERE REKOR YARDIM

SANDIKLI’DAN DEPREMZEDELERE REKOR YARDIM

Deprem felaketinden sonra Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl tarafından başlatılan yardım kampanyasına, Sandıklımızın gönlü güzel vatandaşlarımız çok kısa bir sürede reaksiyon vererek, gerekenden fazla yardım malzemesi toplayarak bölgeye göndermişlerdir. Ülkemizde toplanan yardımlarda her zaman üstesine düşenin fazlasını yapan Sandıklı ilçemiz, Bayırbucak ve Afrin için toplanan yardımlar, buna ek olarak Elazığ ile İzmir depremlerinden sonra toplanan […]

SANDIKLIMIZDAN YİNE REKOR YARDIM

Deprem felaketinden sonra Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl tarafından başlatılan yardım kampanyasına, Sandıklımızın gönlü güzel vatandaşlarımız çok kısa bir sürede reaksiyon vererek, gerekenden fazla yardım malzemesi toplayarak bölgeye göndermişlerdir.

Ülkemizde toplanan yardımlarda her zaman üstesine düşenin fazlasını yapan Sandıklı ilçemiz, Bayırbucak ve Afrin için toplanan yardımlar, buna ek olarak Elazığ ile İzmir depremlerinden sonra toplanan yardımlar ile bir ilçeden toplanan en yüksek yardımı toplayıp, ihtiyacı olan kardeşlerimize göndermiştir.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Başkan Dr. Mustafa Çöl; “Sandıklımızdan bölgeye; 10 adet Tır, 30 Adet Kamyon, 21 Adet Küçük Araç ile toplamda 61 araçlık konvoy deprem bölgemize intikal etmiş olup; Battaniye, Yatak, Bebek Bezi, Temizlik Ürünleri, Elbise, Gıda Paketleri (Un, Yağ, Makarna, Et, Turşu, Şeker, Bakliyat, Patates, Soğan, Peynir, Sucuk, Köy Ekmeği, Su, vb) Odun, Kömür, Soba (Elektrikli, Katalitik, Kömürlü), Tüp, Tıbbi Malzeme ve İlaç, Ocak, Kazan, Servis Tabağı

Benzin, Motorin, Yağ

İtfaiye Aracı, Yemek Aracı, Morglu Cenaze Yıkama Aracı, Vinç, Kepçe, Damperli Kamyon, Hilti, Jeneratör gibi malzemeler ve araçlar hazırlanarak deprem bölgesindeki depremzede vatandaşlarımıza ulaştırılmıştır.

Adıyaman, Gaziantep, Hatay (Antakya, Hassa, İskenderun, Kırıkhan, Merkez), Kahramanmaraş (Merkez, Pazarcık, Türkoğlu, Elbistan), Malatya, Osmaniye (Düziçi, Merkez) il ve ilçelerimize gönderilen yardım malzemeleri için kıymetli Sandıklı halkımıza teşekkür ediyorum. Rabbimiz bir daha böyle acılar yaşatmasın inşallah.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM