• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Sandıklı’da kamu kurumları dezenfekte çalışmaları sürüyor

Sandıklı’da kamu kurumları dezenfekte çalışmaları sürüyor

İlçemizde Korana virüs (Kodvid-19) tedbirleri kapsamında kamu kurum ve kuruluşlarında dezenfektan çalışmaları devam ediyor. Vatandaşların ve çalışan personelin sağlığını korumak amacıyla kamu kurumlarında sürekli kullanım alanları haftalık düzenli olarak dezenfekte yapılıyor. Vatandaşlara evde kalmaları konusunda uyarılarda bulunan Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop, “ Sağlık Bakanlığımızın uyarılarını dikkate alıp, hassasiyet göstererek sağduyu ile hareket ettiğimiz takdirde […]

İlçemizde Korana virüs (Kodvid-19) tedbirleri kapsamında kamu kurum ve kuruluşlarında dezenfektan çalışmaları devam ediyor.
Vatandaşların ve çalışan personelin sağlığını korumak amacıyla kamu kurumlarında sürekli kullanım alanları haftalık düzenli olarak dezenfekte yapılıyor.
Vatandaşlara evde kalmaları konusunda uyarılarda bulunan Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop, “ Sağlık Bakanlığımızın uyarılarını dikkate alıp, hassasiyet göstererek sağduyu ile hareket ettiğimiz takdirde bu süreci sorunsuz bir şekilde geçireceğimize inanıyor, tüm hemşehrilerime sağlıklı günler diliyorum” dedi.
Sürekli kullanım alanlarını dezenfekte çalışmaları hızla devam ederken Sınırlı Sorumlu 18 Nolu Sandıklı Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi ilçeye bağlı köylerinde kullanılmak üzere 115 adet 20’şer litrelik dezenfektanı kaymakamlığa hibe etti. Kaymakam Eflatun Can Tortop; Kooperatif Müdürü Mustafa Özkan’dan dezenfektanları teslim alırken, duyarlı davranışlarından dolayı 65 yaş üzeri olduğu için sokağa çıkma yasağı olan kooperatif başkanı Ahmet Erdem başta olmak üzere katkısı olan herkese teşekkürlerini sundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM