• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Sandıklı’da “2020 Sevgi Yılı” projesi

Sandıklı’da “2020 Sevgi Yılı” projesi

İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop ve Başkan Mustafa Çöl 2020 Afyonkarahisar Sevgi Yılı” projesi kapsamında vatandaşlarımızı ziyaret ederek dilek, istek ve temennilerini dinlediler. Sandıklı İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop ve Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl 2020 Sevgi Yılı projesi kapsamında bir takım ziyaretlerde bulundu. Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığı olarak gerçekleştirilen ziyaretlerde ailelerin içlerinde bulundukları durumları […]

İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop ve Başkan Mustafa Çöl 2020 Afyonkarahisar Sevgi Yılı” projesi kapsamında vatandaşlarımızı ziyaret ederek dilek, istek ve temennilerini dinlediler.

Sandıklı İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop ve Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl 2020 Sevgi Yılı projesi kapsamında bir takım ziyaretlerde bulundu. Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığı olarak gerçekleştirilen ziyaretlerde ailelerin içlerinde bulundukları durumları ve çözüm yolları konuşuldu. Kaymakam Eflatun Can Tortop yaptığı açıklamada; “2020 yılı Afyonkarahisar “Sevgi Yılı” kapsamında vatandaşlarımızı ziyaret ederek Valimiz Sayın Gökmen Çiçek’in selamlarını ilettik. Vatandaşlarımızca bizlere iletilen sorunların yakından takipçisi olarak bizzat yardımcı olacağız” dedi. Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada “Hoşgörü, sevgi ve saygının en güzel örneği Yunus Emre diyarı ilçemizde, 2020 Sevgi Yılı projesi kapsamında Sayın Kaymakamımız ile beraber ailelerimizi ziyaret ettik. İlgili kurumları arayarak sorunlarının çözülmesi için gereken adımları attık. Gerekli yardımların yapılması için talimatlarımızı verdik. 2020 yılı Sevgi Yılı projesi kapsamında yapacağımız çeşitli çalışmalar ile devam edecek.” İfadelerine yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM