• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Sandıklı Sivil Toplum Kuruluşlarından kamuoyu açıklaması

Sandıklı Sivil Toplum Kuruluşlarından kamuoyu açıklaması

İLÇEMİZDE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI ORTAK BİR AÇIKLAMA YAPARAK 103 AMİRAL’İN DARBE YANLISI AÇIKLAMALARINA TEPKİ GÖSTERDİ. İlçemizdeki Sivil Toplum kuruluşları tarafından imza altına alınan ve yapılan açıklamayı yayınlıyoruz: AFYONKARAHİSAR İLİ SANDIKLI İLÇESİ SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI KAMUOYU AÇIKLAMASI 04.04.2021 tarihinde bazı internet sitelerinde paylaşılan “103 amirelden Montrö bildirisi” başlığı altında yapılan bildiriden anlaşılan Millet İradesi vesayetçi zihniyetler […]

İLÇEMİZDE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI ORTAK BİR AÇIKLAMA YAPARAK 103 AMİRAL’İN DARBE YANLISI AÇIKLAMALARINA TEPKİ GÖSTERDİ.

İlçemizdeki Sivil Toplum kuruluşları tarafından imza altına alınan ve yapılan açıklamayı yayınlıyoruz:

AFYONKARAHİSAR İLİ SANDIKLI İLÇESİ SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI

KAMUOYU AÇIKLAMASI

04.04.2021 tarihinde bazı internet sitelerinde paylaşılan “103 amirelden Montrö bildirisi” başlığı altında yapılan bildiriden anlaşılan Millet İradesi vesayetçi zihniyetler tarafından test edilmeye çalışılmıştır.

Böyle bir bildirinin masum bir düşünce beyanı olarak izah edilmesi ve kabul görmesi hiçbir demokratik ve hukuk devletinde mümkün değildir. Asla meşru görülemez. Hepsini şiddetle kınıyoruz.

Aziz Milletimizin 15 Temmuz’da ortaya koyduğu irade ile darbe ve vesayet dönemini tarihe gömerek demokrasi destanı yazdığı unutulmamalıdır. Demokratik yollar dışında çare arayanlar adalet ve hukuk önünde hesap vermekten kurtulamayacaklardır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur. 05.04.2021

Aşağıda ismi yer alan Oda, dernek ve kuruluşlar ortak kamuoyu açıklaması yaparak darbe yanlısı açıklamada bulunan 103 amirali kınamıştır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM