• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
SANDIKLI MYO’DA  MEZUNİYET TÖRENİ COŞKUSU

SANDIKLI MYO’DA MEZUNİYET TÖRENİ COŞKUSU

Sandıklı MYO’nun 2021-2022 eğitim öğretim yılı mezuniyet töreni Hüdai Kaplıcalarındaki bir otelde düzenlendi. Törene Kaymakam Eflatun Can Tortop, Belediye Başkanı Mustafa Çöl, protokol üyeleri veli ve öğrenciler katıldı. Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Sandıklı Meslek Yüksekokulu’nda (MYO) mezuniyet töreni düzenlendi. Kaymakam Eflatun Can Tortop, “Değerli aileler, mezunlarımızın değerli yakınları; okul hocalarımızın 2 yıl önce devraldığı emaneti […]

Sandıklı MYO’nun 2021-2022 eğitim öğretim yılı mezuniyet töreni Hüdai Kaplıcalarındaki bir otelde düzenlendi. Törene Kaymakam Eflatun Can Tortop, Belediye Başkanı Mustafa Çöl, protokol üyeleri veli ve öğrenciler katıldı.

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Sandıklı Meslek Yüksekokulu’nda (MYO) mezuniyet töreni düzenlendi. Kaymakam Eflatun Can Tortop, “Değerli aileler, mezunlarımızın değerli yakınları; okul hocalarımızın 2 yıl önce devraldığı emaneti sahiplerine iade etme vakti geldi. Birbirinden değerli öğretim elemanlarımızdan oluşan akademik kadromuz, çok titiz çalışan idari ve teknik kadromuzun da desteğiyle, evlatlarınızı şekillendirdi, eğitti. Sevgili öğrenciler, bugün, bir bitişin değil birçok başlangıcın yaşandığı bir günü yaşıyoruz. Bugünden itibaren yepyeni yaşam deneyimlerini içinde barındıran bir süreç başlıyor. Var olan becerilerinizi geliştirmek ve yeni beceriler kazanmak için kendinizi geliştirmeye devam edin. Her ne iş yapıyorsanız elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın. 2 yıl süren bir eğitimin ardından mezun olan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor, yaşamlarının yeni dönemine iyi dilekler ve sevgiyle uğurluyorum” dedi. Konuşmaların ardından dereceyle mezun olanlara protokol tarafından plaket ve ödülleri verildi. Mezunların kortej yürüyüşü sonrası ve öğrencilerin düzenledikleri etkinlikler sonrası kep fırlattı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM