• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Sandıklı Fen Lisesi’nde TÜBİTAK Bilim Fuarı açıldı

Sandıklı Fen Lisesi’nde TÜBİTAK Bilim Fuarı açıldı

İlçemizde Türk Telekom Fen Lisesi öğrencilerinin hazırladığı 4006 – TÜBİTAK Bilim Fuarı düzenlenen törenle açıldı. Açılışa Sandıklı İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Bozkurt, İlçe Jandarma Komutanı Alptuğ Ayhan, İlçe Emniyet Müdürü Hanifi Savur, öğretmen ve öğrenciler katıldı. TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Destekleme Programı kapsamında gerçekleştirilen Bilim Fuarında 28 projenin sergilendiğini […]

İlçemizde Türk Telekom Fen Lisesi öğrencilerinin hazırladığı 4006 – TÜBİTAK Bilim Fuarı düzenlenen törenle açıldı.

Açılışa Sandıklı İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Bozkurt, İlçe Jandarma Komutanı Alptuğ Ayhan, İlçe Emniyet Müdürü Hanifi Savur, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Destekleme Programı kapsamında gerçekleştirilen Bilim Fuarında 28 projenin sergilendiğini belirten Türk Telekom Fen Lisesi Okul Müdürü Recep Çetin, öğrencileri çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Öğrencilerin yoğun bir gayret içerisinde bu fuarı yaptıklarını vurgulayan Çetin, “ Dünyada her şey için, hayat için, başarı için, en gerçek yol gösterici ilimdir, fendir” düşüncesi ışığında öğrencilerimize yol göstermeye çalıştık. Öncelikle okulumuzda TÜBİTAK Bilim Fuarı geleneğini oluşturan bilime iz bırakma isteğini öğrencilerimize aşılayan ve bu uğurda gece-gündüz, mesai saati içinde ve dışında ter döken öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM