• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
SANDIKLI EĞİTİM ÇALIŞTAYI

SANDIKLI EĞİTİM ÇALIŞTAYI

Sandıklı Belediyesi ve Sandıklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa olarak düzenlenen “Sandıklı Eğitim Çalıştayı” Sandıklı Thermal Park Otel’de gerçekleşti. 6-14 Yaş grubu öğrencilerinin Akademik, Fiziksel, Sosyal-Duygusal, Kültürel gelişimleri ile sorun ve çözüm yollarının; Veliler, Öğrenciler ve Öğretmenlerle istişare edilerek çözüm yollarının arandığı çalıştay iki gün sürdü. Sandıklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Bozkurt tarafından […]

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL SANDIKLI EĞİTİM ÇALIŞTAYINA KATILDI

Sandıklı Belediyesi ve Sandıklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa olarak düzenlenen “Sandıklı Eğitim Çalıştayı” Sandıklı Thermal Park Otel’de gerçekleşti.

6-14 Yaş grubu öğrencilerinin Akademik, Fiziksel, Sosyal-Duygusal, Kültürel gelişimleri ile sorun ve çözüm yollarının; Veliler, Öğrenciler ve Öğretmenlerle istişare edilerek çözüm yollarının arandığı çalıştay iki gün sürdü.

Sandıklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Bozkurt tarafından yapılan açılış konuşmasının akabinde Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl bir selamlama konuşması gerçekleştirdiler. Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, kendisinin de eğitim ve öğretim camiasından gelen bir Öğretmen olduğunu, bu bağlamda yapılacak olan çalıştayın sonuçlarının uygulanması ile ilerleyen eğitim dönemlerinde öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilere katkı sağlamasını arzuladıklarını ifade ederek, emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

Ardından Prof. Dr. Gürbüz Ocak tarafından yapılan selamlama konuşması ve Sandıklı Eğitim çalıştayında görev yapacak olan akademik kadronun tanıtıldığı çalıştaya; Prof. Dr. İjlal Ocak, Prof. Dr. Celal Demir, Doç. Dr. Eray Eğmir, Doç Dr. Erhan Bingölbali, Doç. Dr. Nuray Kurtdede Fidan, Doç Dr. Nezahat H. Karaca ve Dr. Öğr. Üyesi Sibel Yazıcı katıldılar.

     

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM