• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
SANDIKLI BELEDİYESİ ÖĞRENCİLERİ KİTAP FUARINA GÖNDERDİ

SANDIKLI BELEDİYESİ ÖĞRENCİLERİ KİTAP FUARINA GÖNDERDİ

Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’ün talimatları doğrultusunda ilçemizdeki öğrenci kardeşlerimiz, Afyonkarahisar ilimizde 3’üncüsü düzenlenen Kitap Fuarına gönderildi. Valiliğimiz ve Afyonkarahisar Belediye Başkanlığı tarafından 24 Eylül-3 Ekim tarihleri arasında “Tarihin dokusunda kitabın kokusunda” sloganıyla bu yıl 3’üncüsü düzenlenen Afyonkarahisar Kitap Fuarı, çok sayıda yazarın söyleşi ve imza etkinliklerinin yapıldığı güzel bir etkinlik oldu. Yaklaşık 400 öğrencimizi 10 […]

Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’ün talimatları doğrultusunda ilçemizdeki öğrenci kardeşlerimiz, Afyonkarahisar ilimizde 3’üncüsü düzenlenen Kitap Fuarına gönderildi.

Valiliğimiz ve Afyonkarahisar Belediye Başkanlığı tarafından 24 Eylül-3 Ekim tarihleri arasında “Tarihin dokusunda kitabın kokusunda” sloganıyla bu yıl 3’üncüsü düzenlenen Afyonkarahisar Kitap Fuarı, çok sayıda yazarın söyleşi ve imza etkinliklerinin yapıldığı güzel bir etkinlik oldu.

Yaklaşık 400 öğrencimizi 10 araçla belirli aralıklarla fuar alanına götürüldüğünü belirten Başkan Mustafa Çöl; “Afyonkarahisarımızın sosyal ve kültürel yaşamına çok önemli katkılar sunan kitap fuarı ilimize hayırlı olsun. İlçemizdeki öğrenci kardeşlerimizi Kitap Fuarı’na göndererek bu alandaki gelişmeleri yakından takip etmelerini, kültürel farkındalıkları görerek yaşamalarını istedik.

Artık ilimizde geleneksel hale gelen bu fuarın oluşmasında emeği geçen başta Sayın Valimiz Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek olmak üzere tüm herkese teşekkür ediyorum.” Dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM