• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
‘REFLEKTÖR TAK, GÖRÜNÜR  OL’ KAMPANYASI SÜRÜYOR

‘REFLEKTÖR TAK, GÖRÜNÜR OL’ KAMPANYASI SÜRÜYOR

Sandıklı Ziraat Odası Başkanlığı ve Sandıklı Jandarma Komutanlığı tarafından köyler gezilerek traktör şoförlerine trafik kuralları hakkında bilgilendirme yapıldıktan sonra römorklara reflektör takım çalışmaları devam ediyor. Trafik Güvenliği Eylem Planı’nda belirtilen ‘Reflektör Tak Görünür Ol’ kampanyası kapsamında traktörlerin karıştığı kazaları önlemeye yönelik Sandıklı Ziraat Odası ve Sandıklı Jandarma Komutanlığı Trafik Timleri ortaklaşa düzenlediği program kapsamında traktör […]

Sandıklı Ziraat Odası Başkanlığı ve Sandıklı Jandarma Komutanlığı tarafından köyler gezilerek traktör şoförlerine trafik kuralları hakkında bilgilendirme yapıldıktan sonra römorklara reflektör takım çalışmaları devam ediyor.

Trafik Güvenliği Eylem Planı’nda belirtilen ‘Reflektör Tak Görünür Ol’ kampanyası kapsamında traktörlerin karıştığı kazaları önlemeye yönelik Sandıklı Ziraat Odası ve Sandıklı Jandarma Komutanlığı Trafik Timleri ortaklaşa düzenlediği program kapsamında traktör şoförlerine, trafik kuralları hakkında bilgilendirme yaparak, römorklara reflektör takmaya devam ediyor. İlk program geçen hafta Koçhisar köyünde başlayıp, Baştepe ve Kızık köylerinde gerçekleşti. Bu hafta ise Sorkun ve Çevrepınar Köylerinde programa devam edildi. Programlara bu köylerde ve yakınlarında bulunan köylerdeki traktör şoförleri katıldı. Program kapsamında Jandarma Trafik Tim Komutanı Astsubay Kıdemli Üstçavuş Aziz Baz, traktör sürücülerine trafik kuralları, traktör ve römork kullanımında dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bilgilendirme yaptı. Daha sonra Sandıklı Ziraat Odası tarafından hazırlanan reflektörler Sandıklı Ziraat Odası Başkanı Fatma Toptaş ve Jandarma Trafik Timleri tarafından römorklara takıldı. İlk etapta 60 traktöre 120 reflektör takılırken, bu hafta 60 traktöre daha 120 reflektör daha takıldı. çalışmaların ilerleyen günlerde de devam edeceği bildirildi.

“BÜTÇEMİZ OLDUKÇA TALEPLERE KARŞILIK VERECEĞİZ”

Sandıklı Ziraat Odası Başkanı Fatma Toptaş, “Bu çalışmanın devamı gelecek. İnşallah bütçemiz oldukça çiftçilerin taleplerine karşılık vereceğiz. Kazasız ve iyi günlerde kullanmanızı dileriz ” dedi.

“BİLİNÇLİ ÇİFTÇİLER OLARAK KENDİMİZ TAKTIRMALIYIZ”

Çiftçilerden Ahmet Karapınar, “Öncelikle bu güzel çalışmalarından dolayı Ziraat Odası Başkanlığına ve Özverili çalışmalarından dolayı Jandarma komutanlığımıza teşekkür ederim. Gerçekten güzel bir çalışma. Aslında bu reflektörü bilinçli çiftçiler olarak kendimiz takmalıyız.Yine trafikte ki sürücülere sayı açısından da önemli” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM