• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
RAMAZAN YARDIM KOLİLERİ İHTİYAÇ SAHİPLERİYLE BULUŞUYOR

RAMAZAN YARDIM KOLİLERİ İHTİYAÇ SAHİPLERİYLE BULUŞUYOR

Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl’ün talimatları doğrultusunda, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından, 13 mahallemizde ihtiyaç sahibi hemşehrilerimize Ramazan ayı yardım kolilerimizin dağıtım işi devam ediyor. Paylaşmanın, yardımlaşmanın, hayır ve hasenatın en üst seviyeye ulaştığı mübarek Ramazan ayında, mahalle muhtarlarımızdan aldığımız listeler doğrultusunda yapılan dağıtımlar, gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürmekte. Mahalle muhtarlarımız ile koordineli olarak […]

RAMAZAN YARDIM KOLİLERİMİZ İHTİYAÇ SAHİPLERİYLE BULUŞUYOR

Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl’ün talimatları doğrultusunda, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından, 13 mahallemizde ihtiyaç sahibi hemşehrilerimize Ramazan ayı yardım kolilerimizin dağıtım işi devam ediyor.

Paylaşmanın, yardımlaşmanın, hayır ve hasenatın en üst seviyeye ulaştığı mübarek Ramazan ayında, mahalle muhtarlarımızdan aldığımız listeler doğrultusunda yapılan dağıtımlar, gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürmekte.

Mahalle muhtarlarımız ile koordineli olarak yapılan çalışmalar için Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’e teşekkür eden vatandaşlarımız, kendilerine verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ettiler.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl; “Mübarek Ramazan ayında yaşlı, bakıma muhtaç, engelli kardeşlerimiz için yaptığımız yardımlara artırarak devam ediyoruz. Yardımlaşmanın, dayanışmanın, kardeşlik duygularının en üst seviyede yaşandığı, oruç ile nefislerimize pranga vurduğumuz, bütün hemşehrilerimiz ile kucaklaştığımız bu manevi iklimi, iliklerimize kadar hissetmenin mutluluğunu duyuyoruz.

Peygamber Efendimiz (S.A.V)’in söylediği gibi; “Komşusu açken tok yatan bizden değildir.” Hadisine mazhar olabilmek için mahalle muhtarlarımızla koordineli olarak, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza Ramazan ayında sofralarına bir nebze olsa bile dokunabilmek, en büyük amacımızdır.

Ben bu duygularla Ramazan kolilerimizin hemşehrilerimize ulaşımı noktasında bizlere destek olan herkese teşekkür ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

   

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM