• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
PET MARKET’den çocuklara karne hediyesi

PET MARKET’den çocuklara karne hediyesi

Sandıklı İlçesinde sömestre tatili için karne heyecanı yaşayan çocuklar, takdir belgelerini göstererek hayvan sahibi olmanın mutluluğunu yaşadı. Kentte çocukların karne heyecanına ortak olmak isteyen bir Pet Market sahibi tarafından başlatılan kampanya ile karnesi ile birlikte Takdir ve Teşekkür belgesi alan öğrencilere süs balığı, kuş, kafes gibi çeşitli hediyeler verildi. Karnesini alan öğrenciler soluğu Petshop dükkanında […]

Sandıklı İlçesinde sömestre tatili için karne heyecanı yaşayan çocuklar, takdir belgelerini göstererek hayvan sahibi olmanın mutluluğunu yaşadı.
Kentte çocukların karne heyecanına ortak olmak isteyen bir Pet Market sahibi tarafından başlatılan kampanya ile karnesi ile birlikte Takdir ve Teşekkür belgesi alan öğrencilere süs balığı, kuş, kafes gibi çeşitli hediyeler verildi.
Karnesini alan öğrenciler soluğu Petshop dükkanında alarak Hakan Duran Tarafından hediye edilen Lepistes ve Japon cinsi süs balıklarını, muhabbet kuşu ve kafeslerini aldılar.
Her yıl karne dönemlerinde geleneksel hale getirdiği ‘karneni getir, hediyeni al’ kampanyasına bu yılda devam ettiğini ifade eden Petshop sahibi Duran, “Her sene dönem araları ve dönem sonlarında takdir belgelerini alan öğrenci arkadaşlara hem hayvan sevgisini aşılamak hem de küçük bir hediye ile mutlu etmek amacı ile elimden ne gelirse balık, kuş, kafes gibi nasıl bir şekilde faydalandırabilirsem takdir alan arkadaşlarımıza küçük bir katkımız oluyor. Eğitimde başarıyı özendirebilmek adına böyle bir çalışma başlattık dört yıldır da devam ediyorum” dedi.
Karnesini ve Takdir belgesini alarak balık almak için Petshopa gelen öğrencilerden İbrahim Dağlı, “ Yıl boyu çalıştım. Takdir belgemi aldım. Hakan abime çok teşekkür ederim bana balık hediye etti. Çok mutluyum” dedi.
Bir başka öğrencilerden Mehmet Yiğit Aysoy ise “Çok mutluyum karne hediyesi için Hakan abime çok teşekkür ederim” dedi.
Duyarlı davranışından dolayı işyeri sahibini kutlayan öğrenci velisi Abdullah Aysoy, “Çocuğumuzun başarısı için bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Hakan kardeşimiz çocukların başarısını ödüllendirmek için kampanya düzenlemiş. Bizde çocuğumuza hediyemizi almaya geldik. Kendisine çocukları başarıya teşvik ettiği için tebrik ve takdir ediyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM