• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
MUHTARLARIN TALEPLERİ TOPLANDI

MUHTARLARIN TALEPLERİ TOPLANDI

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay Sandıklı ilçesinde 56 köyün muhtarı ile bir araya gelerek tek tek talep ve önerilerini dinledi. Her bir ile ayrı ayrı ilgilenen Uluçay talepleri tek tek not aldı. Toplantıya il yönetim kurulu üyeleri, ilçe teşkilatı, İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban ve İl Genel Meclis üyeleri de katıldı. […]

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay Sandıklı ilçesinde 56 köyün muhtarı ile bir araya gelerek tek tek talep ve önerilerini dinledi. Her bir ile ayrı ayrı ilgilenen Uluçay talepleri tek tek not aldı. Toplantıya il yönetim kurulu üyeleri, ilçe teşkilatı, İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban ve İl Genel Meclis üyeleri de katıldı.

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Sandıklı ilçesinde ilçeye bağlı 56 köyün muhtarı ile bir araya geldi. Toplantıda İl Başkan Yardımcısı Dilek Çengel, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, İl Yönetim Kurulu üyesi Kadir Tarkan, İlçe Başkanı Osman Işık, Belediye Başkanı Mustafa Çöl, İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, il genel meclis üyeleri Ahmet Saylık, Mevlüt Özaydın ve İbrahim Kaynak ile birlikte 56 köyün muhtarları katıldı. Uluçay her muhtarla tek tek ilgilendi.

Toplantıda muhtarları tek tek dinleyen İl Başkanı Uluçay, talepleri elindeki ajandaya bir bir kaydetti. Bazı talepleri doğrudan kurum sorumlularına ileten Uluçay kısa sürede çözümü için gerekli adımların atılmasını istedi. Uluçay her muhtar ile ayrı ayrı ilgilenirken, muhtarlar da toplantının yerinde olduğunu dile getirerek memnuniyetini ifade ettiler. “Biz sizlerin taleplerini toplamaya geldik” Burada bir konuşma yapan Uluçay şöyle dedi; Ben toplantımıza iştirak ettiğiniz için değerli muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Bu toplantılar bundan sonra tüm Afyonkarahisar genelinde yapılacaktır. İnşallah sizler taleplerinizi neler yapılması gerekiyorsa onları anlatın, biz de elimizden gelen ne var ise yapalım. Açık ve net bir şekilde bütün taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Biz sizleri dinlemek ve eksikleriniz varsa taleplerinizi toplamak için geldik. “Önceliklerimiz su, kanalizasyon ve yoldur” İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban da “Bizler köylere hizmet götüren İl Özel İdaresinin karar organıyız. Köylerimizde acil ihtiyaç sırasıyla su, kanalizasyon ve yol geliyor. Bizim il özel idaremizin bir hesaplama yöntemi var; bir köyde kaç kişi yaşıyor, muhtemel küçükbaş, büyükbaş hayvan sayısı ne kadar, ihtiyaçları nedir diye hesaplıyoruz. Ondan sonra diyoruz ki bu köyün ihtiyacı şudur. Ona göre hareket ediyoruz” dedi. “Konuşmaların ardından muhtarları dinlediler” Sandıklı İlçe Başkanı Osman Işık ve Belediye Başkanı Mustafa Çöl de yaptıkları konuşmada muhtarların kendileri için büyük öneme sahip olduğunu kaydettiler. Konuşmaların ardından bütün köylerin muhtarlar tek tek dinlenerek talepleri alındı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM