Kaymakamımız Eflatun Can Tortop, Eşi Reyhan Tortop, Kaymakam Adayı Volkan Özer ile birlikte İlçemizde 20 yıldır haşhaş ihracatı ile uğraşan Tekinler Kollektif Şirketi tarafından 1 yıllık ARGE çalışması sonrası üretimine başlanan fındık, haşhaş, fıstık ve tahin ezmesi ile çikolata üretim tesisinde incelemelerde bulunarak işletme sahibi Mevlüt Tekin’den yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldılar.
Kaymakamımız Eflatun Can Tortop, Eşi Reyhan Tortop, Kaymakam Adayı Volkan Özer ile birlikte İlçemizde 20 yıldır haşhaş ihracatı ile uğraşan Tekinler Kollektif Şirketi tarafından 1 yıllık ARGE çalışması sonrası üretimine başlanan fındık, haşhaş, fıstık ve tahin ezmesi ile çikolata üretim tesisinde incelemelerde bulunarak işletme sahibi Mevlüt Tekin’den yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldılar.