KaymakamEflatun Can TORTOP, Eşi Reyhan TORTOP ile birlikte haftaiçi açılan kabak kursu atölyemizi ziyaret ettiler. Kursiyerlerin Kadınlar Günü’nü kutlayarak Kadın Kültür Evimizde üretilen organik sabunları hediye ettiler.
KaymakamEflatun Can TORTOP, Eşi Reyhan TORTOP ile birlikte haftaiçi açılan kabak kursu atölyemizi ziyaret ettiler. Kursiyerlerin Kadınlar Günü’nü kutlayarak Kadın Kültür Evimizde üretilen organik sabunları hediye ettiler.