Çalışma ve İş Kurumu Afyonkarahisar il Müdürlüğü ve Sandıklı ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan sözleşme gereği Toplum Yararına Programlar Kapsamında Personel Alımı gerçekleştirelecek olup, başvurular 07-11 Şubat tarihleri arasından doğrudan İŞKUR aracılığı ile yapılacaktır. Başvuru sonuçları 17 Şubat 2022 tarihinde Sandıklı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü konferans salonunda noter huzurunda gerçekleştirilecek kura sonrasında açıklanacaktır.
Çalışma ve İş Kurumu Afyonkarahisar il Müdürlüğü ve Sandıklı ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan sözleşme gereği Toplum Yararına Programlar Kapsamında Personel Alımı gerçekleştirelecek olup, başvurular 07-11 Şubat tarihleri arasından doğrudan İŞKUR aracılığı ile yapılacaktır. Başvuru sonuçları 17 Şubat 2022 tarihinde Sandıklı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü konferans salonunda noter huzurunda gerçekleştirilecek kura sonrasında açıklanacaktır.