• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Hükümet Konağı Girişine  Otomatik Dezenfektan Kabini

Hükümet Konağı Girişine Otomatik Dezenfektan Kabini

İlçemiz Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Ege Tuğra Pvc ve Cam Firması tarafından üretimi yapılan ‘’Otomatik Dezenfektan Kabini’’ Hükümet Konağımızın giriş kapısına kurularak faaliyete geçirildi. Otomatik dezenfektan kabininden ilk kez geçerek kullanan Kaymakamımız Eflatun Can Tortop; ‘’ Bütün dünya, kumaş gibi yüzeylerde tutunabilen bir virüsle mücadele ediyor. Koronavirüs ile mücadeleye katkıda bulunmak amacıyla böyle bir […]

İlçemiz Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Ege Tuğra Pvc ve Cam Firması tarafından üretimi yapılan ‘’Otomatik Dezenfektan Kabini’’ Hükümet Konağımızın giriş kapısına kurularak faaliyete geçirildi.
Otomatik dezenfektan kabininden ilk kez geçerek kullanan Kaymakamımız Eflatun Can Tortop; ‘’ Bütün dünya, kumaş gibi yüzeylerde tutunabilen bir virüsle mücadele ediyor. Koronavirüs ile mücadeleye katkıda bulunmak amacıyla böyle bir makine üreterek Hükümet Konağımızın giriş kapısında yer almasını sağlayan Ege Tuğra Pvc ve Cam Balkon firması sahibi Osman Özhantaş ve çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum. Yazılım sensörleri sayesinde otomatik olarak çalışan kabinimizin en önemli noktası insan sağlığına zarar vermeden insan omuz ve ayak seviyesinde ilaçlama yapabilmesi. Bu sayede Hükümet Konağımıza giren her çalışan personelimiz ve vatandaşımız daha güvenli bir şekilde işlerini yapabileceklerdir. Buradan bir kez daha hatırlatmak isterim devletimizin aldığı tedbirlere uyarak zorunlu olmadıkça evlerimizden çıkmazsak sağlıklı ve huzurlu günlerimize en kısa zamanda kavuşabileceğimize inanıyorum.‘’ ifadelerine yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM