• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
HİSAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ OKUL AİLE BİRLİĞİ ÜYELERİNDEN BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARET

HİSAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ OKUL AİLE BİRLİĞİ ÜYELERİNDEN BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARET

Sandıklı Hisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret ederek kendileriyle fikir alışverişinde bulundular. Ziyarette, okulun güncel durumu, öğrenci başarıları ve geleceğe yönelik projeler konuşuldu. Okul Aile Birliği Başkanı Ercan Karadeniz ve beraberindeki heyet, Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’e teşekkürlerini ileterek, okulun […]

HİSAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ OKUL AİLE BİRLİĞİ ÜYELERİNDEN BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARET

Sandıklı Hisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret ederek kendileriyle fikir alışverişinde bulundular.

Ziyarette, okulun güncel durumu, öğrenci başarıları ve geleceğe yönelik projeler konuşuldu. Okul Aile Birliği Başkanı Ercan Karadeniz ve beraberindeki heyet, Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’e teşekkürlerini ileterek, okulun başarılarına katkıda bulundukları için desteklerine vurgu yaptılar.

Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, eğitim ve gençlerin geleceği konusundaki hassasiyetlerini vurguladı. Okul Aile Birliği yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu belirten Başkan Dr. Mustafa Çöl, eğitimin toplumun gelişiminde kilit bir rol oynadığını ifade etti.

Ziyaret, samimi bir ortamda geçerken, Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, okulun ihtiyaçları ve yapılması planlanan projeler konusunda yönetim kurulu üyelerinden bilgi aldı. Ziyaret, gelecekteki iş birliklerinin ve projelerin daha da güçlenmesi adına olumlu bir atmosferde geçti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM