Sandıklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğütarafından kapalı pazar yerinde ve hayvan pazarı girişlerinde HES kodu denetlemesi devam ederken, vatandaşlar maske, mesafe ve temizlik konularında uyarılarda bulunmaya devam ediliyor. Vatandaşların Pazar alış-verişi yaparken sosyal mesafeyi unutmaması gerektiğini belirten Zabıta Ekipleri, denetimlerin yoğun bir şekilde devam edeceğini belirtti.
Sandıklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğütarafından kapalı pazar yerinde ve hayvan pazarı girişlerinde HES kodu denetlemesi devam ederken, vatandaşlar maske, mesafe ve temizlik konularında uyarılarda bulunmaya devam ediliyor.
Vatandaşların Pazar alış-verişi yaparken sosyal mesafeyi unutmaması gerektiğini belirten Zabıta Ekipleri, denetimlerin yoğun bir şekilde devam edeceğini belirtti.