• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
EĞİTİM FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİ SANDIKLI’DA

EĞİTİM FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİ SANDIKLI’DA

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Kenan DEMİR öncülüğünde Eğitim Fakültesinin farklı bölümlerinde öğrenim gören 46 kişilik proje ekibi Sandıklı 75. Yıl İlkokulu ve Kızık Mehmet Yaşar İlköğretim Kurumunda öğrencilerle etkinlikler yaptılar. Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Kenan DEMİR öncülüğünde Eğitim Fakültesinin farklı bölümlerinde öğrenim gören 46 kişilik […]

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Kenan DEMİR öncülüğünde Eğitim Fakültesinin farklı bölümlerinde öğrenim gören 46 kişilik proje ekibi Sandıklı 75. Yıl İlkokulu ve Kızık Mehmet Yaşar İlköğretim Kurumunda öğrencilerle etkinlikler yaptılar.

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Kenan DEMİR öncülüğünde Eğitim Fakültesinin farklı bölümlerinde öğrenim gören 46 kişilik proje ekibi Sandıklı 75. Yıl İlkokulu ve Kızık Mehmet Yaşar İlköğretim Kurumunda öğrencilerle etkinlikler yaptılar. Her sınıfa özel olarak planlanan etkinlikler drama ve oyunlarla birlikte oynandı. Etkinlikler sırasında çocukların mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Etkinliklerde çocuklara; yardımlaşma, dayanışma, işbirliği, sevgi, saygı, hoşgörü ve empati kavramları yoğun olarak hissettirildi. 75. Yıl İlkokulu Müdürü Mehmet YILMAZ ve Kızık Mehmet Yaşar İlköğretim Kurumu Müdürü Ali AKTAŞ, böyle bir etkinliği planlayıp çocukların yüzlerini güldürdükleri için Doç. Dr. Kenan DEMİR ve üniversiteli gençlere teşekkür etti.Sandıklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir BOZKURT, yapılan çalışmalar nedeniyle Doç. Dr. Kenan DEMİR’e plaket vererek ekibi adına teşekkürlerini iletti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM