• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“Dinamik Denetim Süreci” toplantısı

“Dinamik Denetim Süreci” toplantısı

İlçemizde, 05.03.2021 tarihinde, Kontrollü Normalleşme Döneminde, İçişleri Bakanlığımızın koordinasyonunda başlatılan “Dinamik Denetim Modeli” hazırlık toplantısı yapıldı. Kaymakam Eflatun Can Tortop başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda İlçe Emniyet Müdürü Hanifi Savur, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Alptuğ Ayhan, İlçe Yazı İşleri Müdürü Şükrü Ülgüner, İlçe Sağlık Müdürü Murat Koçkar ve Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ahmet Öztop’un katılımıyla ilçemizde […]

İlçemizde, 05.03.2021 tarihinde, Kontrollü Normalleşme Döneminde, İçişleri Bakanlığımızın koordinasyonunda başlatılan “Dinamik Denetim Modeli” hazırlık toplantısı yapıldı.

Kaymakam Eflatun Can Tortop başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda İlçe Emniyet Müdürü Hanifi Savur, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Alptuğ Ayhan, İlçe Yazı İşleri Müdürü Şükrü Ülgüner, İlçe Sağlık Müdürü Murat Koçkar ve Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ahmet Öztop’un katılımıyla ilçemizde yapılan ve yapılacak denetim çalışmaları değerlendirildi. Kaymakamlık Makam odasında düzenlenen toplantıda Kaymakam Eflatun Can Tortop, İçişleri Bakanlığımızın “Dinamik Denetim Süreci” konulu genelgesine göre ülkemiz genelinde olduğu gibi ilçemizde de Koronavirüsle mücadele kapsamında yoğun şekilde denetimler gerçekleştirileceğini ifade etti. Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda yürütülecek denetim faaliyetleri ve denetime yönelik temel usul ve esaslar görüşüldü. Denetim sürecine dair gerekli planlama ve koordinasyonun sağlanarak uygulamada herhangi bir aksamaya mahal verilmemesi için görüş alışverişinde bulunuldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM