• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ÇİÇEK, ESNAF SANATKÂRLAR ODASI BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞINI AÇIKLADI

ÇİÇEK, ESNAF SANATKÂRLAR ODASI BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Yeni Sandıklı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Çiçek Gelecek aylarda yapılması planlanan Sandıklı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı seçimlerinde aday olduğunu açıkladı. Başkan Çiçek, Esnafa kredi finansmanı sağlayan bir kuruluştan geldikleri için esnafın sorunlarını yakından bildiklerini, Esnafa hem pandemi döneminde hem de normal zamanda hiç bir desteği olmayıp aynı zamanda seçim […]

Yeni Sandıklı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Çiçek Gelecek aylarda yapılması planlanan Sandıklı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı seçimlerinde aday olduğunu açıkladı.

Başkan Çiçek, Esnafa kredi finansmanı sağlayan bir kuruluştan geldikleri için esnafın sorunlarını yakından bildiklerini, Esnafa hem pandemi döneminde hem de normal zamanda hiç bir desteği olmayıp aynı zamanda seçim zamanında verilen vaatlerin hiç birinin yerine getirilmemesinden rahatsızlık duyduğu için, Esnaf Odası Başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Başkan Ali Çiçek, “Esnafın sorunlarına çare olabilmek için yeni genç ve dinamik bir kadroyla kurum ve esnaflar arasında köprü görevi görecegiz. Sandıklı, Hocalar ve Kızılören esnaflarının birlikteliğini ve dayanışmasını korumak, bürokrasi içerisinde boğulmadan birbiriyle iletişim halinde olan ekiple mesleki faaliyetleri kolaylaştıracak çalışmaların fitilini ateşlemek istiyoruz. Esnaflarımızın birbirleriyle ve halkla iletişimini engelleyecek her türlü sorunla mücadele edebilmek olan odamızda, yeni dönemde sorumluluk almak ve hedeflere omuz omuza yürümek istiyoruz. Bu vazifenin yerine getirilebilmesinin en önemli şartı fikir alışverişinde bulunabilmek. Bizler; dertleri ve sorunları ortak olan, özellikle yaşadığımız pandemi döneminde tüm olumsuzlukları omuzlarında taşıyan aynı ilçenin kader birlikteliği yapmış esnaf topluluğuyuz. Esnaf ve Sanatkarlar bir toplumun iş hayatında can veren damarlarıdır. Sanatkarsız bir milletin kalkınmasının mümkün olmadığı bir gerçektir” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM