• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN ÖĞRENCİLERE BURS MÜJDESİ

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN ÖĞRENCİLERE BURS MÜJDESİ

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Üniversite öğrencilerimize müjdeyi vererek, Burs başvurularının başlayacağını açıkladı. 11 Eylül – 02 Ekim tarihleri arasında SANJET A.Ş tarafından Üniversite öğrencilerimize verilecek olan burslarımız için; www.sanjet.com.tr/burs adresinden öğrencilerimiz başvuru yapabilecekler. Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl yapmış olduğu açıklamada; “Göreve geldiğimiz süre boyunca her zaman öğrencilerimizin yanında olarak, onlara her konuda destek […]

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Üniversite öğrencilerimize müjdeyi vererek, Burs başvurularının başlayacağını açıkladı. 11 Eylül – 02 Ekim tarihleri arasında SANJET A.Ş tarafından Üniversite öğrencilerimize verilecek olan burslarımız için; www.sanjet.com.tr/burs adresinden öğrencilerimiz başvuru yapabilecekler.

Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl yapmış olduğu açıklamada; “Göreve geldiğimiz süre boyunca her zaman öğrencilerimizin yanında olarak, onlara her konuda destek olduk. Sandıklımızın geleceğini inşa edecek olan üniversite öğrencilerimize yaklaşık 9 yıldır verdiğimiz burslarımıza bu yılda devam ederek, öğrencilerimize bu yönde desteklemeye devam edeceğiz. Gençlerimizin başarıları, ilçemizin başarısıdır ve bu yolda onların yanında olmaktan gurur duyuyoruz. Amacımız, gençlerimizin eğitim hayatlarını daha az finansal baskı altında sürdürebilmelerini sağlamak ve geleceklerini daha parlak bir şekilde inşa etmelerine yardımcı olmaktır. Sandıklı Belediyesi olarak, eğitimin gücüne olan inancımızı yansıtan bu adımı atmaktan mutluluk duyuyor gelecekte daha fazla başarıya imza atmalarını sabırsızlıkla bekliyoruz. 9 Ay boyunca, 500 öğrencimize aylık 500 TL olarak hazırlanan burslarla sizin yanınızda olmak bizler için büyük bir gurur vesilesidir. Bu duygu ve düşüncelerle; Üniversiteyi kazanan bütün öğrencilerimize hayırlı olmasını temenni ediyor, üniversite hayatına devam eden öğrencilerimize 2023/2024 eğitim ve öğretim döneminde başarılar diliyorum.” İfadelerine yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM