• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, 27 Şubat Pazar gecesi idrak edeceğimiz mübarek Miraç Kandili münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Çöl mesajında; “Dinimizin en anlamlı gecelerinden biri olan ve Peygamber Efendimizin Allah’ın huzuruna yükseldiği gece olarak akıllarımızda yer eden mübarek Miraç Kandili, bizler için bir çok mesaj ve mucizelerle doludur. Mübarek üç ayların içinde yer […]

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, 27 Şubat Pazar gecesi idrak edeceğimiz mübarek Miraç Kandili münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Çöl mesajında; “Dinimizin en anlamlı gecelerinden biri olan ve Peygamber Efendimizin Allah’ın huzuruna yükseldiği gece olarak akıllarımızda yer eden mübarek Miraç Kandili, bizler için bir çok mesaj ve mucizelerle doludur.

Mübarek üç ayların içinde yer alan Miraç Kandilinin birliğimize, dirliğimize, kardeşliğimize güç katacağına, komşuluk ve akrabalık ilişkilerimizi pekiştireceğine canı yürekten inanıyorum.

Gönüllerimizin müstesna bir coşku yaşadığı bu mübarek gecede, Peygamber Efendimizin kutlu yolculuğunun anlamını kavramaya, insan olarak vazifelerimizi yerine getirmeye çalışarak, bu gece vesilesiyle, insanları birbirine yaklaştıracak, sevgi ve kardeşlik iklimini sağlayacak tavırlar sergilemenin yollarını aramanın doğru olduğunu düşünüyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle bu kutlu gecenin, ülkemiz, milletimiz ile tüm dünyaya barış ve huzur getirmesini Cenabı Allah’tan niyaz ediyor, Sandıklılı hemşehrilerim başta olmak üzere, bütün İslâm âleminin Miraç kandilini gönülden tebrik ediyorum.” temennisinde bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM