• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN HOŞ GELDİN BEBEK ZİYARETLERİ

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN HOŞ GELDİN BEBEK ZİYARETLERİ

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl, “Hoş Geldin Bebek” ziyaretleri kapsamında Belediye personellerimizin yeni doğan evlatlarına hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu. Yeni doğan bebeklerimize sağlıklı ve uzun ömürler dileyen Başka Mustafa Çöl, anne ve babalarına hayırlı olsun dileklerinde bulunarak kendilerine Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan hediyeleri takdim ettiler. Burada bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; […]

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl, “Hoş Geldin Bebek” ziyaretleri kapsamında Belediye personellerimizin yeni doğan evlatlarına hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.

Yeni doğan bebeklerimize sağlıklı ve uzun ömürler dileyen Başka Mustafa Çöl, anne ve babalarına hayırlı olsun dileklerinde bulunarak kendilerine Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan hediyeleri takdim ettiler.

Burada bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Göreve geldiğimiz günden bu zaman kadar geçen sürede hayata geçirdiğimiz “Hoş geldin Bebek” projesiyle birçok ailemizle gönül köprüleri kurmaya devam ediyoruz. Bu bağlamda Sandıklı Belediyemizdeki personellerimizin yeni doğan evlatlarını ziyaret ederek ilk hediyelerini verip bahtlarının açık olması dileklerinde bulunduk.

Ben bu vesileyle, yeni anne babalarımıza ya da ikinci veya üçüncü kez bu zevki tadan ailelerimize yavrularını analı, babalı büyütmelerini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyor, mutluluklarına ortak olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.” Dedi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden ailelerimiz Başkan Mustafa Çöl’e bu nazik ziyareti ve kendilerini unutmadıkları için teşekkür ederek, kendisine işlerinde kolaylıklar dileklerinde bulundular.

                   

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM