• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Çöl mesajında; “Engelli kardeşlerimiz içlerindeki azim ve kararlılıkla istedikleri her şeyi başarabilirler. Bizler bundan önce olduğu gibi bundan sonrada engelli vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırmak, karşılaştıkları engelleri en aza indirmek için çaba göstermeye devam edeceğiz. 3 Aralık Dünya Engelliler günü bir kutlama […]

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Çöl mesajında; “Engelli kardeşlerimiz içlerindeki azim ve kararlılıkla istedikleri her şeyi başarabilirler. Bizler bundan önce olduğu gibi bundan sonrada engelli vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırmak, karşılaştıkları engelleri en aza indirmek için çaba göstermeye devam edeceğiz.

3 Aralık Dünya Engelliler günü bir kutlama değil farkındalık günüdür. Etrafımızdaki bizler dahil birer engelli adayıyız. Engelli vatandaşlarımızın geleceğe umutla ve sevgiyle bakabilmeleri bizler için çok önemlidir.

Engelli hemşehrilerimizin yaşama sevinçlerini yitirmeden mutlu bir şekilde yaşam sürmeleri için çaba göstermek gerek toplum olarak gerek gerek devlet olarak hepimizin görevidir. Hepimiz eşit hak ve özgürlüklere sahip olduğumuz gerçeğinizi unutmayarak, tüm engelli vatandaşlarımızı, ailelerini, sevgi ve saygılarımla selamlıyor, sadece 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde değil her gün hayatta fark edilmelerini diliyorum.” İfadelerine yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM