• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, 98. Yaşını gururla kutladığımız “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı” dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Türk Milletinin sarsılmaz imanıyla, vatanı için canını feda ederek vatanımızda düşmana karşı tüm dünyayı kendine hayran bırakacak bir zafere imza attığını ifade eden Başkan Mustafa Çöl mesajında;” Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde kahraman silah arkadaşları ve milletimizle […]

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, 98. Yaşını gururla kutladığımız “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı” dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Türk Milletinin sarsılmaz imanıyla, vatanı için canını feda ederek vatanımızda düşmana karşı tüm dünyayı kendine hayran bırakacak bir zafere imza attığını ifade eden Başkan Mustafa Çöl mesajında;” Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde kahraman silah arkadaşları ve milletimizle birlikte kazandığımız destansı zaferimiz yüzyıllar boyu var olmaya devam edecektir.

İnsanlık tarihi, milletlerin böylesine sarsılmaz bir ortak iradeyle kendi kaderlerini kendi elleriyle yazdıklarına çok nadir şahit olmuştur. 29 Ekim 1923 Tarihinde Cumhuriyet’ in ilanı ve Milletin kayıtsız şartsız egemenliği kabul edilerek bağımsızlık mücadelesinin ruhu ortaya konmuştur.

Kahraman milletimiz geçmişte vatan topraklarına karşı yönelen tehditleri nasıl yok ettiyse, bu günde aynı şekilde her tür tehdidi ortadan kaldırabilecek güçtedir.

Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor; 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı en kalbi duygularımla kutluyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM