• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Başkan Mustafa Çöl, “Sağlıklı günlerin biran önce geldiği, yüz yüze eğitimin başladığı  günler” diliyorum

Başkan Mustafa Çöl, “Sağlıklı günlerin biran önce geldiği, yüz yüze eğitimin başladığı günler” diliyorum

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, 2020/2021 eğitim ve öğretim yılının yarıyıl tatiline girmesi nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan Mustafa Çöl; “Covid-19 salgıyı dolayısıyla daha önce yaşamadığımız zor bir dönem geçiren Öğretmen, Öğrenci ve Velililerimize sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yarıyıl tatili geçirmelerini temenni ediyorum. İlk önce sağlık diyerek hükümetimizin aldığı tedbirler doğrultusunda dijitalleşen eğitim ve […]

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, 2020/2021 eğitim ve öğretim yılının yarıyıl tatiline girmesi nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Mustafa Çöl; “Covid-19 salgıyı dolayısıyla daha önce yaşamadığımız zor bir dönem geçiren Öğretmen, Öğrenci ve Velililerimize sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yarıyıl tatili geçirmelerini temenni ediyorum. İlk önce sağlık diyerek hükümetimizin aldığı tedbirler doğrultusunda dijitalleşen eğitim ve öğretim sistemimiz, evlerinde kalan çocuklarımıza okullarını ayaklarına kadar getirmişlerdir. Unutulmamalıdır ki okul öğrenmeye hevesli olduğumuz her yerdir. Sevgili Öğrenciler, her ne kadar yüz yüze karne almamış olsanız da 2020/2021 Eğitim ve Öğretim sezonun ilk yarısını başarıyla tamamladınız. Ara tatil boyunca Covid-19 tedbirlerine sıkı sıkı uyarak eğlenmenizi, dinlenmenizi, kitap okumanızı ve güzel zaman geçirmenizi temenni ediyorum. Ben bu duygu ve düşüncelerle; Öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi ve velilerimizi gösterdikleri gayret ve çabalarından dolayı bir kez daha kutluyorum. İyi bir eğitim, iyi bir gelecek demektir, bu sebepten dolayı Sandıklı Belediyesi olarak, eğitim ve öğretime sunduğumuz katkılarımız artarak devam edecektir. Öğrencilerimize ve öğretmenlerimize salgının sona erdiği, sağlıklı günlerin bir an önce geldiği ve yüz yüze eğitime başlandığı, başarılı yeni bir eğitim dönemi dilerim. İyi tatiller.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM