• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Başkan Mustafa Çöl,  Kaplıcalarda incelemelerde bulundu

Başkan Mustafa Çöl, Kaplıcalarda incelemelerde bulundu

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Hüdai Kaplıcalarında incelemelerde bulundu. Kaplıcamızda vatandaşlarımıza yenilenen mekânı ile hizmet verecek olan Hüdai Restoranı ziyaret eden Başkan Çöl, yetkililerden konuyla ilgili bilgiler aldılar. Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Hüdai Kaplıcalarında incelemelerde bulundu. Kaplıcamızda vatandaşlarımıza yenilenen mekânı ile hizmet verecek olan Hüdai Restoranı ziyaret eden Başkan Çöl, yetkililerden konuyla ilgili bilgiler […]

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Hüdai Kaplıcalarında incelemelerde bulundu. Kaplıcamızda vatandaşlarımıza yenilenen mekânı ile hizmet verecek olan Hüdai Restoranı ziyaret eden Başkan Çöl, yetkililerden konuyla ilgili bilgiler aldılar.

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Hüdai Kaplıcalarında incelemelerde bulundu. Kaplıcamızda vatandaşlarımıza yenilenen mekânı ile hizmet verecek olan Hüdai Restoranı ziyaret eden Başkan Çöl, yetkililerden konuyla ilgili bilgiler aldılar. İç ve dış tasarımı ile farklı bir konsept olarak hazırlanan Hüdai Restoran, vatandaşlarımızın hep göz zevkine hem de damak zevkine hitap edecek şekilde güncellendi. Buradan Hüdai Kaplıcalarımızda meşhur sıcak su içmelerini ziyaret eden Başkan Mustafa Çöl, buradaki vatandaşlarımızla sohbetlerde bulunarak, ilçemi ve kaplıcamız hakkındaki görüşlerini sorarak kendileriyle istişarelerde bulundular. Sıcak ve samimi bir havada gerçekleşen sohbette Başkan Mustafa Çöl’e teşekkür eden vatandaşlarımız, Hüdai Kaplıcalarına hemen hemen her sene geldiklerini, her geldiklerinde sürekli bir değişiklik gözlemlediklerini, hizmet noktasında çok memnun olduklarının altını çizerek, kendisine işlerinde kolaylıklar dilediler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM