• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL, HOCALAR İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL, HOCALAR İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Belediye Başkan Yardımcımız Mehmet Öztopbaş, Belediye Meclis Üyemiz Hüseyin Daştan, Hocalar Kaymakamımız Mustafa Caner Culukar ve Hocalar Belediye Başkanımız Ali Arslan’ın misafiri oldular. Hocalar ilçemize gelmekten dolayı duydukları memnuniyeti ifade eden Başkan Mustafa Çöl ve beraberindeki heyet, misafirperverliklerinden dolayı Hocalar Kaymakamımız Mustafa Caner Culukar ve Hocalar Belediye Başkanımız Ali Arslan’a […]

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Belediye Başkan Yardımcımız Mehmet Öztopbaş, Belediye Meclis Üyemiz Hüseyin Daştan, Hocalar Kaymakamımız Mustafa Caner Culukar ve Hocalar Belediye Başkanımız Ali Arslan’ın misafiri oldular.

Hocalar ilçemize gelmekten dolayı duydukları memnuniyeti ifade eden Başkan Mustafa Çöl ve beraberindeki heyet, misafirperverliklerinden dolayı Hocalar Kaymakamımız Mustafa Caner Culukar ve Hocalar Belediye Başkanımız Ali Arslan’a teşekkür ederek, Kadın Kültür Evlerimizde üretilen özel mantının tadına baktılar.

Özellikle Kadın Kültür Evlerimizde ve bağlı Kooperatiflerinde çok rağbet gören mantıyı beğendiklerini ifade eden Başkan Mustafa Çöl, bu bağlamda Afyonkarahisar Valimiz Sayın Gökmen Çiçek’e, Kadın Kültür Evlerimizi ilimize ve bağlı ilçelerimize kazandırdıkları için teşekkür ettiler.

Bu güzel günün hatırası olması sebebiyle Başkan Mustafa Çöl’e hediye takdim eden Hocalar Kaymakamımız ve Hocalar Belediye Başkanı, kendilerine işlerinde başarılar dileklerinde bulunarak, Sandıklı ilçemize selamlarını gönderdiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM