• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL  ANKARA’DAN MÜJDELERLE DÖNDÜ

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL ANKARA’DAN MÜJDELERLE DÖNDÜ

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Başkan Yardımcısı Mehmet Öztopbaş ile Ak Parti İlçe Başkanı Osman Işık, Ankara ilimize giderek bir dizi ziyaretlerde ve temaslarda bulundular. Bu ziyaretler kapsamında; Jandarma Genel Komutanımız Sayın Orgeneral Arif Çetin, Emniyet Genel Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanı Sayın Mahmut Çorumlu’yu ziyaret eden Başkan Mustafa Çöl ile beraberindeki […]

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Başkan Yardımcısı Mehmet Öztopbaş ile Ak Parti İlçe Başkanı Osman Işık, Ankara ilimize giderek bir dizi ziyaretlerde ve temaslarda bulundular.

Bu ziyaretler kapsamında; Jandarma Genel Komutanımız Sayın Orgeneral Arif Çetin, Emniyet Genel Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanı Sayın Mahmut Çorumlu’yu ziyaret eden Başkan Mustafa Çöl ile beraberindeki heyet ilçemizin selamlarını kendilerine ilettiler.

Daha sonra çeşitli Bakanlıklarda, milletvekillerimiz ile görüşmelerde bulunan Başkan Mustafa Çöl sosyal medya adresinde yaptığı açıklamada müjdeleri teker teker açıkladı. Başkan Mustafa Çöl açıklamalarında; “Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığımızda Bakanımız, milletvekillerimiz ve il başkanımızın destekleri ile güzel ilçemize yatırım yağmuru başlayacak. Bu kapsamda; Sıfır Atık projesi için 750.000 TL, Kent Tasarımı için 1.000.000 TL, Temizlik Hizmetleri için 500.000 TL, Üst Yapı için 10.000.000 TL, 500 TOKİ Konutu yapımı, 5 MW Enerji için Uluslararası Finans Desteği sağlandı emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” İfadelerine yer verdiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM