• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL SELÇİK KÖYÜNDE AŞURE ETKİNLİĞİNE KATILDI

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL SELÇİK KÖYÜNDE AŞURE ETKİNLİĞİNE KATILDI

Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, Muharrem ayı dolayısıyla Selçik Köyümüzde yapılan aşure etkinliğine katılarak, hemşehrilerimizle sohbetlerde bulundular. Selçik Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı, Metin Süleyman Özdemir tarafından karşılanan Dr. Mustafa Çöl, etkinliğe katılan misafirlerle istişarelerde bulunarak kısa bir selamlama konuşması gerçekleştirdiler. Başkan Dr. Mustafa Çöl burada yaptığı açıklamada; “Selçik Köyümüzün adını yaptığı etkinliklerle […]

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL SELÇİK KÖYÜNDE AŞURE ETKİNLİĞİNE KATILDI

Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, Muharrem ayı dolayısıyla Selçik Köyümüzde yapılan aşure etkinliğine katılarak, hemşehrilerimizle sohbetlerde bulundular.

Selçik Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı, Metin Süleyman Özdemir tarafından karşılanan Dr. Mustafa Çöl, etkinliğe katılan misafirlerle istişarelerde bulunarak kısa bir selamlama konuşması gerçekleştirdiler.

Başkan Dr. Mustafa Çöl burada yaptığı açıklamada; “Selçik Köyümüzün adını yaptığı etkinliklerle duyuran Selçik Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı, Metin Süleyman Özdemir ve köy muhtarımıza yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Sandıklı Belediyesi olarak kendilerinin her zaman yanındayız. Ben bu vesileyle Aşure etkinliğine katılan hemşehrilerimize teşekkür ediyor, hayırlı günler diliyorum” dedi.

Selçik Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı, Metin Süleyman Özdemir ve köy muhtarımız Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’e kendilerine yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederek işlerinde kolaylıklar dileklerinde bulundular.

   

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM