• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL RAMAZAN ZİYARETLERİNE ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL RAMAZAN ZİYARETLERİNE ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR

Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, Ramazan ayı iftar ziyaretlerine ara vermeden devam ederek, hemşehlerimizle buluşmaya, hasbihaller etmeye devam ediyor. Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl ilk olarak Cuma Mahallemizdeki iftar ziyaretine, İlçe Başkanımız Osman Işık ile beraber katılarak Gümüş ailesine taziye ziyaretinde bulundular. Akabinde Durmaz ailesinin İftar sofrasına misafir olan Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, […]

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL RAMAZAN ZİYARETLERİNE ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR

Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, Ramazan ayı iftar ziyaretlerine ara vermeden devam ederek, hemşehlerimizle buluşmaya, hasbihaller etmeye devam ediyor.

Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl ilk olarak Cuma Mahallemizdeki iftar ziyaretine, İlçe Başkanımız Osman Işık ile beraber katılarak Gümüş ailesine taziye ziyaretinde bulundular. Akabinde Durmaz ailesinin İftar sofrasına misafir olan Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, kendileriyle Ramazan ayı dolayısıyla sohbetlerde bulunarak, hediye takdiminde bulundular.

Başkan Dr. Mustafa Çöl ikinci mahalle ziyaretini Şirinevler Mahallesinde gerçekleştirdi. Burada Kalkan ailesinin yeni evlerine hayırlı ve uğurlu olsun dilekleriyle konuk olan Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, buradan Satı Teyzemizin davetini kırmayarak kendisini ziyaret ettiler. Kendisinden hastalığı ile bilgi alan Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, sağlık ve sıhhatini en kısa zamanda kazanmasını temenni ederek, hayır dualarını aldılar.

Son olarak Aslan ailemizin İftar sofrasına misafir olan Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, kendileriyle oruçlarını açarak, aile ile hoş sohbetlerde bulundu. Ramazan ayında bütün mahallelerimize misafir olacak olan Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, aileye hediye vererek ziyaretlerini sonlandırdılar.

        

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM