• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL KÜLTÜR VARLIKLARINI KORUMA VE YAŞATMA DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL KÜLTÜR VARLIKLARINI KORUMA VE YAŞATMA DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, Afyonkarahisar Ak Parti Milletvekilimiz Hemşehrimize Dr. Hasan Arslan, Ak Parti İlçe Başkanımız Osman Işık, Sandıklı Kültür Varlıklarını Koruma ve Yaşatma Derneği’nin Çakır Mahallesinde bulunan, Yaren Evi’ni ziyaret ederek, kendileriyle hasbihallerde bulundular. Sandıklı Kültür Varlıklarını Koruma ve Yaşatma Derneği Yönetim Kurulu üyesi, Ahmet Nayan ve Dernek üyeleri tarafından karşılanan heyet, […]

Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, Afyonkarahisar Ak Parti Milletvekilimiz Hemşehrimize Dr. Hasan Arslan, Ak Parti İlçe Başkanımız Osman Işık, Sandıklı Kültür Varlıklarını Koruma ve Yaşatma Derneği’nin Çakır Mahallesinde bulunan, Yaren Evi’ni ziyaret ederek, kendileriyle hasbihallerde bulundular.

Sandıklı Kültür Varlıklarını Koruma ve Yaşatma Derneği Yönetim Kurulu üyesi, Ahmet Nayan ve Dernek üyeleri tarafından karşılanan heyet, burada Sandıklımızda kültürel mirasımızın korunması ve gelecek nesillere ulaştırılması noktasında mihenk taşı oluşturan Derneğimizin çalışmaları hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.

Burada bir açıklama yapan Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl; “Sandıklı Kültür Varlıklarını Koruma ve Yaşatma Derneği olarak titiz çalışmalarınız ve özverili çabalarınızla, Sandıklı’nın zengin kültürel mirasının korunması ve yaşatılması konusunda büyük bir adım atılmıştır. Çabalarınızla, geçmişimize ait değerleri günümüzde yaşatmak ve gelecek nesillere aktarmak mümkün olmaktadır.

Dernek olarak yaptığınız etkinlikler, toplumun geniş kesimlerinde farkındalık yaratmıştır. Böylece, kültür varlıklarının önemi ve korunması gerekliliği konusunda toplumsal bir duyarlılık oluşturmanıza yardımcı olmuştur. Kıymetli çalışmalarınız, gelecek kuşakların bu zengin mirası tanıması ve değer vermesi için büyük bir öneme sahiptir. Kültürel varlıklarımızın korunması ve yaşatılması, toplumun kimliğinin ve geçmişine olan bağlılığının da bir ifadesidir.

Bu vesileyle, Sandıklı Kültür Varlıklarını Koruma ve Yaşatma Derneği’nin değerli üyelerine ve tüm gönüllülerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Sandıklımızın tarihine ve kültürüne sahip çıkmak için el ele verdiğiniz için minnettarım. Desteklerinizle daha nice başarılı projelerin hayata geçeceğine inanıyor, kültür varlıklarımızın korunması ve yaşatılması konusunda çalışmalarınızın devamını diliyorum.” İfadelerine yer verdi.

  

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM