• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Başkan Çöl, gazeteci ve muhtarlarla gündemi değerlendirdi

Başkan Çöl, gazeteci ve muhtarlarla gündemi değerlendirdi

Sandıklı Hüdai Kaplıcaları Şifa Cafe’de Muhtarlar ve ilçede görev yapan basın temsilcileriyle öğle yemeği organizasyonunda bir araya gelen Başkan Mustafa Çöl, mahalle muhtarlarına ve ilçede görev yapan basın çalışanlarına geniş kapsamlı bir sunum yaparak, yapılacak olan projeler hakkında bilgi verdi. Sandıklı Hüdai Kaplıcaları Şifa Cafe’de Muhtarlar ve ilçede görev yapan basın temsilcileriyle öğle yemeği organizasyonunda […]

Sandıklı Hüdai Kaplıcaları Şifa Cafe’de Muhtarlar ve ilçede görev yapan basın temsilcileriyle öğle yemeği organizasyonunda bir araya gelen Başkan Mustafa Çöl, mahalle muhtarlarına ve ilçede görev yapan basın çalışanlarına geniş kapsamlı bir sunum yaparak, yapılacak olan projeler hakkında bilgi verdi.

Sandıklı Hüdai Kaplıcaları Şifa Cafe’de Muhtarlar ve ilçede görev yapan basın temsilcileriyle öğle yemeği organizasyonunda bir araya gelen Başkan Mustafa Çöl, mahalle muhtarlarına ve ilçede görev yapan basın çalışanlarına geniş kapsamlı bir sunum yaparak, yapılacak olan projeler hakkında bilgi verdi. Halkın nabzını tutarak, yerel yönetimler ile vatandaşlar arasında köprü görevi kuran muhtarlarla faydalı bir toplantı geçiren Başkan Mustafa Çöl, kendileriyle hasbihallerde bulunarak yapılacak hizmetler konusunda kendilerini bilgilendirerek, ilçemiz için çalışan muhtarlara işlerinde kolaylıklar dileklerinde bulundu. Başkan Mustafa Çöl, ilçedeki gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günleri kutlayarak, gece-gündüz mesai yaparak ilçemizin adını gerek yerel, gerekse ulusal basında başarıyla temsil eden muhabirlerimize teşekkür ettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM