• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
AKDAĞ’DA BULUNAN OTELİMİZ KAPILARINI MİSAFİRLERİMİZE AÇIYOR

AKDAĞ’DA BULUNAN OTELİMİZ KAPILARINI MİSAFİRLERİMİZE AÇIYOR

Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’ün talimatları doğrultusunda yapımına başlanan “Akdağ Butik Otel” kapılarını siz değerli misafirlerimize açarak bugünden itibaren hizmet vermeye başlayacak. Tabiat harikası Akdağ Tabiat Parkımızda bulunan “Akdağ Butik Otel” misafirlerimize unutulmaz bir tabiat tatilinin yanı sıra, eşsiz manzarası, bol oksijen kaynağı ile birbirinde güzel zaman dilimleri vaat ediyor. Sandıklı Belediyemiz tarafından işletme hakkı […]

AKDAĞ’DA BULUNAN OTELİMİZ KAPILARINI MİSAFİRLERİMİZE AÇIYOR

Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’ün talimatları doğrultusunda yapımına başlanan “Akdağ Butik Otel” kapılarını siz değerli misafirlerimize açarak bugünden itibaren hizmet vermeye başlayacak.

Tabiat harikası Akdağ Tabiat Parkımızda bulunan “Akdağ Butik Otel” misafirlerimize unutulmaz bir tabiat tatilinin yanı sıra, eşsiz manzarası, bol oksijen kaynağı ile birbirinde güzel zaman dilimleri vaat ediyor.

Sandıklı Belediyemiz tarafından işletme hakkı elinde bulunan Akdağ Tabiat Parkımız, yeşille mavinin buluştuğu alanda mükemmel göl manzarası eşliğinde bölgenin en çok tercih edilen mekânlarından oldu.

Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’ün bizzat inceleyerek, yapımının her evresini detaylı olarak ilgilendiği otelimiz, misafirlerimizin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanmış olup, şehrin gürültüsünde uzaklaşıp özellikle sonbahar ve kış aylarında tatil yapma imkânı sunuyor.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl; “Akdağ Tabiat Parkımızda bulunan otelimizi açarak vermiş olduğumuz sözleri teker teker yapmaya devam ediyoruz. Göreve geldiğimiz zamandan bugüne kadar üreten Belediyecilik anlayışıyla hemşehrilerimize hizmet veriyoruz. Dönemin Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu tarafından ilçemize kazandırılan Akdağ Tabiat Parkımıza, yapmış olduğumuz dokunuşlarla bölgenin cazibe merkezi haline getirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Ben bu bağlamda emeği geçen herkese teşekkür ediyor, daha güzel projeleri hep birlikte hayata geçirmeyi Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.” Dedi.

Akdağ’da bulunan Butik Otelimizden faydalanmak, bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için;  0 533 371 85 26 (Telefon-Whatsapp) numaralı telefonu arayabilirsiniz.

      

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM