• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Akademik Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi toplantısı

Akademik Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi toplantısı

Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen ‘ABİGEP 2’ toplantısı gerçekleştirildi. Sandıklı Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Bozkurt başkanlığında makam odasında gerçekleştirilen toplantıda “ABİGEP 2” projesi kapsamında yapılan deneme sınavlarının analizi İlçedeki 8. Sınıf zümre başkanı öğretmenlerle yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yerel projeler kapsamında yürütülen ABİGEP 2 (Akademik Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi […]

Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen ‘ABİGEP 2’ toplantısı gerçekleştirildi.

Sandıklı Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Bozkurt başkanlığında makam odasında gerçekleştirilen toplantıda “ABİGEP 2” projesi kapsamında yapılan deneme sınavlarının analizi İlçedeki 8. Sınıf zümre başkanı öğretmenlerle yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yerel projeler kapsamında yürütülen ABİGEP 2 (Akademik Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi II) değerlendirme toplantısı ilçe genelinde sene başından bu yana öğrencilerin yapılan deneme sınavlarının analizleri yapılarak değerlendirildi.

Proje kapsamında, İlçede eğitim ve öğretimde eğitimin tüm paydaşlarına ve her kademesine ulaşabilmek, akademik başarıyı artırmak, öğrencilerin akademik anlamdaki seviyelerinin tespitini yapabilmek, sınava girecek öğrencilerin akademik başarılarını artırabilmek, 2023 Eğitim Vizyonu hedefleri doğrultusunda, okullarda-kurumlarda eğitim öğretim uygulanmasını sağlamak ve çağın gerektirdiği bilgi ve beceriye sahip bireylerin akademik, sosyal başarıları ile çalışmalarını, yenilikçi eğitim öğretim ortamları kapsamında yapacakları faaliyetleri izlemek, desteklemek ve geliştirmek hedefleniyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM