• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Afyonkarahisar Belediye Meclisi’nde  “Sandıklı Belediyesi” örneği

Afyonkarahisar Belediye Meclisi’nde “Sandıklı Belediyesi” örneği

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün ilçeye yaptığı başarılı yatırım ve çalışmalar hem iktidar, hemde muhalefet partilileri tarafından takdirle karşılanıyor. İlçede yaptığı çalışmalar ile her kesimden takdir toplayan Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün çalışmaları Afyon Belediye Meclis Toplantısında İyi Partili Meclis Üyesi Harun Sağlam tarafından örnek olarak gösterildi. Belediye Meclisi Şubat ayı olağan toplantısında gündem maddesi […]

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün ilçeye yaptığı başarılı yatırım ve çalışmalar hem iktidar, hemde muhalefet partilileri tarafından takdirle karşılanıyor.

İlçede yaptığı çalışmalar ile her kesimden takdir toplayan Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün çalışmaları Afyon Belediye Meclis Toplantısında İyi Partili Meclis Üyesi Harun Sağlam tarafından örnek olarak gösterildi. Belediye Meclisi Şubat ayı olağan toplantısında gündem maddesi Ömer Gecek havzası ile ilgili söz alan İyi Parti Meclis Üyesi Harun Sağlam, Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün yatırımları ile ilgili bir öneri verdi. Öneri ile ilgili söz alan Sağlam; “Sandıklı Belediyesi’nin yatırım ve projleri çok güzel, çalışmalarını örnek alabiliriz” dedi. Sağlam ayrıca, yapılan sera çalışmaları, elektrik üretme, peyzaj, meyve kurutma işleri ile ilgili örnekler verdi. Afyonkarahisar Belediyesi’nin de buna benzer projeler ile örnek olması önerisinde bulundu. Başkan Zeybek ise İyi Parti Meclis üyesine tavsiyelerinden dolayı teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM