• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“SİZ SALDIRACAKSINIZ, BİZ SESSİZ KALACAĞIZ ÖYLE Mİ!”

“SİZ SALDIRACAKSINIZ, BİZ SESSİZ KALACAĞIZ ÖYLE Mİ!”

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Vali Kübra Güran Yiğitbaşı’nın hayırseverlere plaket takdim etmesinden rahatsız olan CHP Afyonkarahisar İl Başkanı Yusuf Onur Seçme’ye cevap verdi. Uluçay “CHP’nin yeni İl Başkanı son yaptığı açıklamalar ile temsil ettiği CHP zihniyetinin hakkını vererek, ne yardımdan anladığını, ne de nezaketten haberdar olduğunu göstermiş oldu” dedi.   Afyonkarahisar […]

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Vali Kübra Güran Yiğitbaşı’nın hayırseverlere plaket takdim etmesinden rahatsız olan CHP Afyonkarahisar İl Başkanı Yusuf Onur Seçme’ye cevap verdi. Uluçay “CHP’nin yeni İl Başkanı son yaptığı açıklamalar ile temsil ettiği CHP zihniyetinin hakkını vererek, ne yardımdan anladığını, ne de nezaketten haberdar olduğunu göstermiş oldu” dedi.

 

Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğibaşı’nın depremzedeler için destek veren hayırseverlere plaket takdiminden rahatsız olan millet ittifakının temsilcilerine cevap verdi.

 

“Ne yardımdan anlıyorlar, ne nezaketten”

 

“Artık ülkemiz için organize bir kötülük organizasyonu haline gelen CHP zihniyetinin kendine yakışan yeni bir örnekle daha karşı karşıyayız” diyen Uluçay, “CHP’nin yeni İl Başkanı son yaptığı açıklamalar ile temsil ettiği CHP zihniyetinin hakkını vererek, ne yardımdan anladığını, ne de nezaketten haberdar olduğunu göstermiş oldu” diye konuştu.

“Siz saldıracaksınız, biz sessiz kalacağız öyle mi!”

Uluçay açıklamasında şunları söyledi; Dilimize yerleşmiş olan ‘Marifet iltifata tabidir’ sözünden bile bihaber olan CHP il Başkanı’na herkesin kendine yakışanı yaptığını hatırlatmak isterim. Sizin karşı olduğunuz, her fırsatta saldırdığınız, organize bir kötülük hareketi olarak zarar vermeye çalıştığınız Devlet de bizim, millet de bizim, vatan da bizim, Vali de bizim. Siz tüm bu kavramlara ve temsil ettiği değerlere saldırarak size yakışanı yapacaksınız. Biz de üzerine titrediğimiz tüm bu değerleri savunarak bize yakışanı yapacağız. Siz haklı-haksız suçlamalarda bulunacaksınız, itibar suikastına kalkışacaksınız biz de bunun karşısında sessiz kalacağız öyle mi? CHP zihniyetinin aksine biraz önce zikrettiğimiz tüm bu değerlerimizi savunmaya devam edeceğiz. CHP’nin İl Başkanı eğer bir şov arıyorsa Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Milletvekilleri Burcu Köksal’ın sosyal medya paylaşımlarına bakabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM