• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
MİNİK AZRA’YA BAŞKAN ÇÖL’DEN DESTEK

MİNİK AZRA’YA BAŞKAN ÇÖL’DEN DESTEK

22 aylık SMA hastası Minik kızımız Azra için, Babası Hakan Güngör tarafından Valilik izniyle başlatılan yardım kampanyasının ilk gününde, Belediye binası önünde bulunan 15 Temmuz Demokrasi Meydanındaki standı, Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl ziyaret ederek aileye desteklerini ilettiler. Minik kızımız Azra’nın bu hastalıktan kurtulup yaşantısını kaybetmemesi için başlatılan yardım kampanyasına maddi manevi, ellerinde ne geliyorsa […]

MİNİK KIZIMIZ AZRA’YA DR. MUSTAFA ÇÖL’DEN DESTEK

22 aylık SMA hastası Minik kızımız Azra için, Babası Hakan Güngör tarafından Valilik izniyle başlatılan yardım kampanyasının ilk gününde, Belediye binası önünde bulunan 15 Temmuz Demokrasi Meydanındaki standı, Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl ziyaret ederek aileye desteklerini ilettiler.

Minik kızımız Azra’nın bu hastalıktan kurtulup yaşantısını kaybetmemesi için başlatılan yardım kampanyasına maddi manevi, ellerinde ne geliyorsa destek vereceklerini ifade eden Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, inşallah istenilen para en kısa zamanda toplanarak kızımızın sağlığına kavuşmasını temenni ettiler.

Baba Hakan Güngör, Sandıklı ilçemizin hayırsever hemşehrilerimizden destek istediğini ifade ederek; kızını kurtarmak için Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’den destek istediğini, sağ olsun bu konuda kendisinden her türlü desteği gördüklerini ifade ederek, kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkür ettiler.

Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, Azra için sosyal medyada yapılan yardım kampanyasını gördüğünü, çok dikkatini çektiğini inşallah yardım severlerin desteğiyle bu paranın toplanacağına inandığını söyledi.

  

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM