• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Başkan Mustafa Çöl’den VEFA ÖRNEĞİ

Başkan Mustafa Çöl’den VEFA ÖRNEĞİ

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, 24 Kasım Öğretmenler Gününde meslektaşlarını unutmadı. Başkan Çöl’ün talimatlarıyla Jeotermal seralarda üretilen mevsim çiçekleri, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından bütün okullardaki öğretmenlere ve emekli olan öğretmenlere ulaştırıldı. Pandemi kuralları sebebiyle sadece Mustafa Kemal Ortaokulu ve Türk Telekom Fen Lisesi’ne uğrayarak çiçekleri kendi elleriyle okulların öğretmen, idareci ve müdürlerine takdim […]

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, 24 Kasım Öğretmenler Gününde meslektaşlarını unutmadı. Başkan Çöl’ün talimatlarıyla Jeotermal seralarda üretilen mevsim çiçekleri, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından bütün okullardaki öğretmenlere ve emekli olan öğretmenlere ulaştırıldı.

Pandemi kuralları sebebiyle sadece Mustafa Kemal Ortaokulu ve Türk Telekom Fen Lisesi’ne uğrayarak çiçekleri kendi elleriyle okulların öğretmen, idareci ve müdürlerine takdim eden Başkan Çöl, Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Başkan Mustafa Çöl son olarak, emekli öğretmenleri de bu süreçte unutmayarak kendilerinin öğretmenler günü’nü kutladı. Emekli öğretmenleri evlerinde ziyaret eden Başkan Mustafa Çöl, önemli olan şeyin hatırlanmak olduğunun altını çizerek, ömür boyu unutulmamak dileğiyle çiçekleri takdim etti. Başkan Mustafa Çöl’ün bu hediyesinden dolayı duygusal anların yaşandığı ziyaretlerde, özellikle Pandemi süresince evlerinden çıkamayan emekli öğretmenlerin memnun oldukları gözlemlenirken, nazik ziyaret ve çiçek jesti için Başkan Mustafa Çöl’e teşekkür ettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM