GÜN FM DİNLE
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
4. SINIFLAR ARASI BİLGİ YARIŞMASI

4. SINIFLAR ARASI BİLGİ YARIŞMASI

Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, 4. Sınıflar arasında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen “Bilgi Yarışması”na katılarak, dereceye girenlere ilçe protokolümüzle birlikte ödüllerini takdim ettiler.

Türk Telekom Fen Lisesi, çok amaçlı salonunda yapılan törene katılan Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, burada yapılan bilgi yarışmasına katılarak emeği geçenlere teşekkür edip, dereceye giren öğrenci kardeşlerimizi tebrik ettiler.

Yapılan Bilgi yarışmasında; Miralay Reşat Bey ilkokulu Birinci, Atatürk ilkokulu İkinci, Mehmet Akif Ersoy ilkokulu ve Bera Eğitim Kurumları Üçüncü oldular.

Burada bir açıklama yapan Başkan Dr. Mustafa Çöl şu ifadelere ye verdi.

“Öncelikle hepinizi yarışmaya katıldığınız için içtenlikle tebrik etmek istiyorum. Bugün burada, bilginizi ve zekânızı sergilediğiniz bu heyecan dolu bilgi yarışmasında bir araya geldik. Sizler, geleceğimizin teminatı olan genç beyinlersiniz ve gösterdiğiniz azim ve başarıya gerçekten hayran kaldım.

Bu yarışma sadece bilgiyle dolu soruları cevaplamakla sınırlı kalmıyor, aynı zamanda rekabetin, öğrenmenin ve paylaşmanın değerini de vurguluyor. Bugün burada bir araya gelerek, bilginin gücünü deneyimlediniz ve birbirinizle dostça yarışmanın tadını çıkardınız. İnanıyorum ki, bu deneyim sizlere daha da ilerlemek için güç verecektir.

Unutmayın, eğitim hayatınızdaki başarılarınızın yanı sıra, karakterinizin ve ahlaki değerlerinizin de önemli olduğunu her zaman hatırlayın. Öğrenmeye devam edin, merak edin ve en önemlisi, birbirinize saygı gösterin. Çünkü gelecekte sizler, ülkemizin yönetiminde ve toplumun şekillenmesinde önemli bir rol oynayacaksınız.

Bu güzel yarışmayı düzenlememize destek veren İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze, öğretmenlerimize, okul yöneticilerimize ve tüm katılımcılara da ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Sizler, gençleri geleceğe hazırlayan kılavuzlar ve örnekler olarak çok kıymetlisiniz.

Son olarak, bugün burada sergilediğiniz başarıları takdir ediyorum ve gelecekteki hedefleriniz için size güvenle bakıyorum. Sizlerin gösterdiği azim ve başarı, beni ve tüm ilçemizi umutlandırıyor. İnanıyorum ki, sizler önemli işlere imza atacak, büyük başarılar elde edeceksiniz. Bu vesileyle hepinizi yürekten tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim.”

       

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM